Základní principy označení léku na předpis: Pojďme si o tom mluvit …

Užívání léků, jak je předepsáno lékařem, pomáhá urychlit uzdravení před nemocemi a/nebo spravovat vaše nemoci. Pochopení částí značky léku může být náročné. Tento obrázek dešifruje části etikety na předpis. Naučit se, jak správně prohlédnout štítek.

Spotřebitelé by si měli vždy číst drogové štítky, aby se ujistili, že si kromě toho dozvíte možné vedlejší dopady správně a bezpečně léky. Bohužel, tyto štítky mohou být pro průměrného člověka náročné. Pokud máte těžký čas na pochopení informací o svých drogových štítcích, nejste sami.

Nejlepší pokyny duálního jazyka, velké tiskové štítky – ScriptView Solutions

Pochopení drogových štítků je mnohem důležitější pro lidi s přetrvávajícími zdravotními problémy a seniory. Mají nejlepší nebezpečí chyb nebo interakcí s léky, protože mají tendenci brát několik léků. Existují dva druhy drogových štítků: Over-the-Counter drogové štítky rovněž nazývané informace o drogách a léky na předpis, které obsahují cheska-lekarna.com spoustu stránek bezpečnostních informací, jako jsou informační listy obchodu s drogami, průvodce léky a detaily předepisování.

Přes pult nebo OTC jsou léky léky, které nevyžadují předpis. Producenti tisknou drogové štítky nazvané drogová fakta přímo na OTC Drug Item Plans. Jakýkoli produkt s látkou určený pro lékařskou diagnózu, léčbu, léčbu, vyhýbání se nebo zmírňování nemoci je podle léku, podle podávání potravin a léčiva, včetně položek, jako je pasta na zuby fluoridové a protidandrufní šampon.

Věci o vzdělávání porozumění štítkům léků na předpis

Volně prodejné výrobky, jako je fluoridová zubní pasta. 4 z pěti amerických dospělých často berou OTC drogy, podle článku Stefanie Ferreri, Pharm, D, BCACP, klinického profesora na University of North Carolina Eshelman School of Pharmacy, Eshelman School of Pharmacy, v Chapel Hill. V roce 2016 patřily nejoblíbenější léky OTC léky proti bolesti, léky na pálení žáhy, jako jsou Prilosec a Nexium, Horní dýchací léky a zubní pasta, uvedla Ferreri ve svém postu, která byla zveřejněna v době obchodu s drogami.

Vyžadovalo to, aby většina OTC léků dodržovala zbrusu nový formát a požadavky na obsah podle společnosti MŮŽE 2002. Tyto štítky jsou krátké a snadné a obecně mají 6 hlavních částí, uvedla Hobeika. Některé štítky se skládají ze sedmé oblasti s kontaktním číslem, které má zavolat, pokud máte dotazy nebo komentáře. Štítek faktů o drogách pro přepážku acetaminofen, známý značkou Tylenol, se skládá z detailů o ingrediencích, použití, upozornění a pokynech.

Některá známá nesprávná prohlášení o přehodnocení etikety na předpis

Tato oblast uvádí složku, která způsobuje, že droga funguje. Poznamenává také, co dělá aktivní složka a kolik z toho zůstává v každé dávce léku. V tomto příkladu droga zahrnuje 500 mg acetaminofenu na kaplet a jeho funkcí je zmírnit bolest a snížit horečku.

Využívá. Tato oblast vám řekne, s jakými příznaky a podmínkami, s nimiž se může droga vypořádat. Je nezbytné se ujistit, že využíváte nejlepší lék pro své značky. Varování. Tato oblast je obvykle nejdelší částí štítu Drug Truths. Vypráví vám o jakýchkoli extrémních vedlejších účincích nebo interakcích s drogami, které se mohou uskutečnit, a vysvětluje, kdo by neměl využít drogové.

Štítky léků na předpis, porozumění směrům může být pro kohokoli zábavné

Pokyny. Tato oblast štítku vás informuje, kdy, jak a jak často užívat drogu. Děti mohou mít různé pokyny od dospělých. „Nebere to víc, než to, co štítek uvádí, než se zeptáte svého lékaře,“ uvedla Hobeika. „Užívání větší dávky, než je to, co se doporučuje na štítku léčiva, může být nebezpečné.” Další detaily.